Rezerwacja

Rezerwacja on-line – prosimy o wypełnienie poniższego formularza, z uwzględnieniem wszystkich wymaganych pól.

Wypełniając poniższy formularz niniejszym jestem świadomy moich praw oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby kontaktu z firmą PARAPLAN w celu rezerwacji lotu.

Prosimy wpisać wszystkie informacje, które mogą być przydatne przy kalkulacji kosztu, doboru warunków oraz ustalenia terminu realizacji usługi. Prosimy o rozważne dokonywanie rezerwacji oraz przemyślane zakupy, gdyż zwrotów nie przyjmujemy. Nie ma możliwości zwrotu zakupionego lotu/biletu.

W przeciągu 2-5 dni roboczych skontaktuje się z państwem przedstawiciel naszej firmy w celu uzgodnienia realizacji usługi.

Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji o locie balonem. Zakup a jednocześnie rezerwacja jest wiążąca. Rezygnacja z lotu możliwa jest w momencie 10 dni od momentu zakupu lub rezerwacji (zgodnie z Polskim Prawem). Po tym terminie możliwe jest jedynie odsprzedanie biletu.  Termin ten liczony jest od momentu zaksięgowania zaliczki lub pełnej wpłaty na naszym koncie firmowym. Bilet ważny jest 36 miesięcy od zakupu z możliwością przedłużenia tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z naszą firmą.

Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość!

ps. W razie problemów z wypełnieniem powyższego formularza, prosimy pisać na adres [email protected]